Strategia polityczna

Chess board business concept.

Opracujemy strategię marketingu politycznego dla Twojej kampanii politycznej. Media plan i założenia komunikacyjne, najważniejsze cele i formy ich realizacji. Doradzimy jak dotrzeć skuteczniej do wyborców z Twojego okręgu. Pokarzemy Ci co i jak mówić w mediach by przekonać do siebie wyborców. Ułożymy Twój program polityczny tak by był łatwy i przejrzysty ale jednocześnie atrakcyjny dla wyborców.

Strona internetowa

2

Specjalnie dla Ciebie przygotujemy unikatową i nowoczesną stronę internetową na której zaprezentujesz swój program i przedstawisz się swoim wyborcom. By zachować spójność komunikacyjną strona będzie dostosowana do identyfikacji wizualnej i layoutów całej Twojej kampanii. Nie musisz się na tym znać, wszystko zrobimy za Ciebie – napiszemy teksty, przygotujemy grafiki, damy Ci wsparcie analityczne oraz jeśli chcesz możemy nią dla Ciebie zarządzać.

Reklama w internecie

4

Wybierzemy najlepszą dla Twojej kampanii formę prezentacji w Internecie (czy to landing page, GDN, wideo lub reklama w wyszukiwarce. Stworzymy specjalnie dla Ciebie treści przeznaczone do Internetu. Na koniec dostaniesz pełny szczegółowy raport z naszych działań.

Social Media

5

Nie bądź w tyle wykorzystaj media społecznościowe w walce wyborczej. Specjalnie na potrzeby Twojej kampanii opracujemy strategie komunikacji w Internecie, przygotujemy posty, grafiki zaplanujemy i przeprowadzimy kampanie  na Facebooku, Instagramie i Twiterze. Stworzymy odpowiednie teksty na lokalne fora dyskusyjne w których udzielają się Twoi wyborcy. Monitorujemy i kontrujemy kontrkandydatów 24h na dobę tak byś mógł szybko zareagować.

Marketing szeptany

7

Jesteśmy ekspertami w wykorzystaniu marketingu szeptanego oraz różnych jego form w celu poprawy Twoich notowań u wyborców. Pozytywne opinie i komentarze na forach, social mediach, skutecznie wpływają na głosy.

Materiały wyborcze

8

Zaprojektujemy dla Ciebie unikatowe materiały wyborcze tak by jak najlepiej dotrzeć do Twoich wyborców i pozytywnie na nich wpłynąć. Nasze studio graficzne jest do Twojej dyspozycji.

Plakaty, ulotki, banery, kalendarze i wiele innych, zaprojektujemy i wydrukujemy – dostarczymy do Twojego biura. Specjalne rabaty na druk materiałów wyborczych.